Inga Nordwall oljemålning

724132

INGA NORDWALL (1917-2003): Stilleben med krus och päron, monogramsignerad IN, 1988-90, olja på duk, ca 55x41 cm

Fack 4

Inga Nordwall oljemålning

Budhistorik (1 bud)

5543440
2020-01-21 20:04:19

2020-01-21 kl 20:07
Slutpris SEK:
29 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.