Armband 18 k guld

724123

ARMBAND, 18 k guld, pansarlänk, ihålig, utländska stämplar med svensk importstämpel, längd 20,5 cm, vikt ca 34,4 g

Bucklor

Guld/Smycken

Armband 18 k guld

Budhistorik (17 bud)
5571672
10 500
5566972
10 000
5566972
9 000
5566413
7 200
5558474
7 000

Slutpris SEK:
10 500
1 006 EUR, 1 181 USD
Utropspris SEK:
11 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 200 kr.