Henning Hougaard oljemålning

724120

HENNING HOUGAARD (1922-1995): Vinterfåglar, olja på duk, signerad, ca 44x64 cm

Fack 33

Henning Hougaard oljemålning

Budhistorik (14 bud)
5538652
5538611
950
5537931
900
5535322
850
5535322
700

Slutpris SEK:
96 EUR, 113 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.