C A Fahlgren oljemålning

724118

CARL AUGUST FAHLGREN (1819-1905): Slott i månsken, signerad och daterad C.A. Fahlgren 1893, olja på duk, ca 29,5x46,5 cm

Konst, Äldre måleri

Rum 6

C A Fahlgren oljemålning

Budhistorik (18 bud)
5541951
5541945
1 600
5541941
5541938
1 300
5541931

Slutpris SEK:
192 EUR, 225 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.