Hans Andreas Dahl oljemålning

724114

HANS ANDREAS DAHL (1881-1919): Fjällandskap, signerad Hans Dahl, olja på pannå, ca 30x54 cm

Rum 6

Hans Andreas Dahl oljemålning

Budhistorik (4 bud)

5547132
450
5539228
5528711
5527914

Slutpris SEK:
450
43 EUR, 51 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.