Ludvig Richarde oljemålning

724110

LUDVIG RICHARDE (1862-1929): Marinmotiv, olja på duk, signerad, 40x56 cm

Krackeleringar

Rum 6

Ludvig Richarde oljemålning

Budhistorik (8 bud)
5544882
2 400
5544798
5544881
5544798
1 700
5544784
1 600

Slutpris SEK:
2 400
230 EUR, 270 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.