Kopia efter äldre förlaga

724109

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Porträtt av kyrkoherden Johannes Vultejus, monogramsignerad, olja på duk, ca 79x64 cm

Konst, Äldre måleri

Rum 5

Kopia efter äldre förlaga

Budhistorik (8 bud)
5548019
1 700
5548010
1 600
5548003
5548001
1 400
5547999
1 300

Slutpris SEK:
1 700
163 EUR, 191 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.