Gunnel Sahlin glasservis

724099

GUNNEL SAHLIN, (född 1954), 11 dlr, delar av glasservis "Amazon, för Kosta Boda, blåsig glasmassa, 10 vinglas samt 1 tillbringare, signerade, höjd mellan ca 19-28 cm

Smärre slitage

Glas, Servisglas

Monter 1

Gunnel Sahlin glasservis

Budhistorik (16 bud)
5540243
2 600
5534717
2 400
5540239
5534717
5533283
1 900

Slutpris SEK:
2 600
249 EUR, 293 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.