Skulptur Ove Rasmussen

724097

SKULPTUR, Ove Rasmussen, stengods, höjd 28,5 cm, monogramsignerad

Lagning, ifylld nagg

Konst, Skulpturer

Monter 6

Skulptur Ove Rasmussen

Budhistorik (2 bud)

5539002
5537808

Slutpris SEK:
34 EUR, 39 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.