Mask Afrika

724091

MASK, 1900-talets andra hälft, Afrika, Gambia, träskuren, höjd ca 38 cm

Ytslitage

Etnografica, Diverse

Monter 9

Mask Afrika

Budhistorik (2 bud)

5543031
5540558

Slutpris SEK:
34 EUR, 39 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.