Patrick Gaujal blandteknik med collage

724090

PATRICK CHAPPERT-GAUJAL (1959):Komposition, collage, signerad och daterad atergo 91, 41x33 cm

Rum 11

Budhistorik (2 bud)

5537476
900
5527613
650

Slutpris SEK:
900
86 EUR, 101 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.