Savonett Schweiz 1920-tal 14K

724089

SAVONETT, Schweiz, 1920-tal, 14K, rödguld, manuellt urverk, ankargång, mineralglas, inre lock gulmetall, serie nr. 04460, diam ca 52 mm, vikt ca 85 g

Gåvogravyr. Bruksslitage. Fungerar ej vid inkrivningstillfället. SAV garanterar ej funktionen.

Klockor/Ur, Guld/Smycken

Garnisonsgatan 16, Helsingborg

Savonett Schweiz 1920-tal 14K

Budhistorik (2 bud)

5527433
5 800
5520918
4 600

Slutpris SEK:
5 800
556 EUR, 653 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 200 kr.