Väggpendyl

724087

VÄGGPENDYL, 1800-talets slut, delvis träskuren dekor, urtavla med romerska siffror, ca, 44x36 cm pendel och nyckel finns

Senare bakstycke, restucher, ytslitage

Klockor/Ur

Rum 7

Väggpendyl

Budhistorik (43 bud)
5546260
5 200
5546248
5 000
5546254
4 800
5546248
4 600
5546241
4 400

Slutpris SEK:
5 200
498 EUR, 585 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.