Litet fickur 14K guld

724080

FICKUR, 14K, innerlock i metall, kontrollstämplar, diam ca 34 mm, vikt ca 28 gram

Skador: Fungerar vid kontroll, vi ansvarar ej för funktion

Klockor/Ur

Garnisonsgatan 16, Helsingborg

Litet fickur 14K guld

Budhistorik (22 bud)
5539664
5537534
1 400
5537358
1 300
5537276
5534904

Slutpris SEK:
144 EUR, 169 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 200 kr.