Karotter silver C. G. Hallberg

724076

KAROTTER MED UNDERFAT, 1 par, silver, C. G. Hallberg, Stockholm 1898, med hänklar, genombruten lockknopp, invändigt förgyllda, höjd ca 12, diameter ca 17-23 cm, vikt ca 1120 resp. 1121 g

Slitage

Silver

Budhistorik (21 bud)
5543875
16 500
5543892
16 000
5543875
15 500
5543879
15 000
5543875
14 500

Slutpris SEK:
16 500
1 581 EUR, 1 856 USD
Utropspris SEK:
12 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.