Maty herrarmbandsur

724074

MATY BESANCON, armbandsur, kromboett, 1970-tal, manuell, plexiglas, datum, yttre vridring, 2 inre vridringar med bl.a världsstäder, boettnr. 96260, cal FE 140, natoband, diameter 48 mm

Går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, ytterring med stötskada, repor och slitage

Klockor/Ur

Maty herrarmbandsur

Budhistorik (10 bud)
5564759
700
5563400
650
5564756
650
5563400
600
5563194
550

Slutpris SEK:
700
67 EUR, 79 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 200 kr.