Just Andersen ask med lock

724071

JUST ANDERSEN, ask med lock, Danmark, 1931, tenn, numrerad TM786, höjd ca 6, diameter ca 8 cm

Smärre slitage

Metall

Monter 1

Just Andersen ask med lock

Budhistorik (1 bud)

5528444
2020-01-17 12:46:06

2020-01-19 kl 15:54
Slutpris SEK:
29 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.