Stereoskop sekelskifte 1800/1900

724067

STEREOSKOP, sekelskifte 1800/1900, i trä, ca 90-tal tillhörande bilder, bl a människor och stadsmotiv mm.

Skador: Bruksslitage, gulnade, skador och fläckar, en pinne i stereoskopet saknas

Fotografi

Garnisonsgatan 16, Helsingborg

Budhistorik (8 bud)
5544941
600
5539262
550
5537185
500
5532767
450
5531057

Slutpris SEK:
600
57 EUR, 68 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 300 kr.