Vas Gabriel Burmeister

724061

GABRIEL BURMEISTER, vas med hänklar, Broque, Gabrielverkstaden, 1930/40-tal, höjd ca 16,5 cm

Smärre slitage

Keramik/Porslin

Monter 2

Vas Gabriel Burmeister

Budhistorik (1 bud)

5520558
2020-01-14 15:30:00

2020-01-19 kl 18:22
Slutpris SEK:
96 EUR, 113 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.