Skrin på benställning

724060

SKRIN, trä, 1800-tal, bemålat, på benställning (senare), total höjd ca 80, 42x30 cm, nyckel medföljer

Senare bemålning, slitage, benställning kompletterad

Diverse, Allmoge

Rum 8

Skrin på benställning

Budhistorik (13 bud)
5542532
5542526
750
5542482
700
5542525
700
5542482
650

Slutpris SEK:
77 EUR, 90 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.