Tennfat

724058

SKÅLFAT, 3 st., 1800-tal, tenn, bla Arboga och Lund, diameter 31,5-35 cm, ett senare fat medföljer

Bucklor

Metall

Monter 15

Tennfat

Budhistorik (7 bud)
5545890
550
5541822
500
5545889
500
5541822
450
5545888

Slutpris SEK:
550
53 EUR, 62 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.