Spegel Japan

724057

BORDSSPEGEL, 3-delad, ram i trä, Japan, 1900-talets början, fasettslipat glas, ca 34x34 cm

Slitage

Orientaliskt, Konsthantverk, Speglar

Monter 9

Spegel Japan

Budhistorik (1 bud)

5540358
2020-01-20 21:56:04

2020-01-21 kl 13:40
Slutpris SEK:
29 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.