Takfotogenlampa mässing jugend tidigt 1900-tal

724044

TAKFOTOGENLAMPA, mässing, jugend, tidigt 1900-tal, kupa av opakglas, för sex ljus, diameter ca 46 cm

Ytslitage

Belysning, Taklampor

Linnégatan 21, Norrköping

Budhistorik (1 bud)

5526087
2020-01-16 14:49:31

2020-01-20 kl 21:31
Slutpris SEK:
29 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Norrköping. Transportpris från 300 kr.