Skål porslin 1800-/1900-tal

724042

SKÅL, porslin, 1800-/1900-tal, genombruten dekor av pelikaner, stämplad i godset 9746, handmålad dekor, diameter ca 12, höjd ca 7 cm

Obetydligt slitage

Keramik/Porslin

Linnégatan 21, Norrköping

Skål porslin 1800-/1900-tal

Budhistorik (1 bud)

5527167
2020-01-16 21:26:56

2020-01-20 kl 19:28
Slutpris SEK:
29 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Norrköping. Transportpris från 200 kr.