Skåp

724039

SKÅP, omkring 1900-talets mitt, fanerat med mahogny, ett par jalusidörrar, kopplad benställning, bredd 68 cm, djup 38 cm, höjd 135,5 cm.

Bruksslitage, repor, fläckar, bussning saknas (mässningsnyckelhål), nyckel saknas.

Möbler, Skåp, byråer

Geijersgatan 14, Göteborg

Skåp

Budhistorik (20 bud)
5571490
2 800
5570180
2 600
5571489
2 400
5570180
5567616

Slutpris SEK:
2 800
268 EUR, 315 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 458 kr.