René Guilleminot

724003

RENÉ GUILLEMINOT, (1900-1975): Motiv från Var i Sydfrankrike, signerad René Guilleminot, olja på duk, ca 38x47 cm

Fack 28

René Guilleminot

Budhistorik (7 bud)
5539895
1 700
5539892
1 600
5539883
5538311
5538308

Slutpris SEK:
1 700
163 EUR, 191 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.