Stig Lindberg relief

723994

STIG LINDBERG, relief, komposition med kvinna och man, Gustavsberg, signerad Stig L, a tergo stämplad Gustavsberg, keramik, ca 33,5x32 cm

Keramik/Porslin

Monter 3

Stig Lindberg relief

Budhistorik (11 bud)
5538108
5538105
1 400
5536042
5535717
650
5535166
600

Slutpris SEK:
144 EUR, 169 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.