Gérard Bouvier

723991

GÉRARD BOUVIER (född 1942), Don Quixote, signerad och daterad Bouvier 1988, metall - svetsade nysilverbestick, höjd 30 cm, längd 32 cm

Konst, Skulpturer

Gérard Bouvier

Budhistorik (9 bud)
5538678
950
5538644
900
5538643
850
5537012
5533901
600

Slutpris SEK:
950
91 EUR, 107 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.