Egron Lundgren

723985

EGRON LUNDGREN (1815-1875): Figurscen från Spanien, akvarell, signerad EL, bildyta ca 35x43 cm

Konst, Äldre måleri

Rum 6

Egron Lundgren

Budhistorik (15 bud)
5530329
3 600
5540287
3 400
5530329
3 200
5538989
5530329
2 800

Slutpris SEK:
3 600
345 EUR, 405 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.