Vas porslin

723980

VAS, porslin, Europa, 1800-talets slut, hexagonal form, polykrom dekor av bland annat tall, höjd ca 37 cm

Nagg

Orientaliskt, Porslin

Monter 7

Vas porslin

Budhistorik (4 bud)

5539469
450
5539475
5539469
5522647

Slutpris SEK:
450
43 EUR, 51 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.