Urnor

723977

URNOR, 2 st, empire-stil, Frankrike, 1900-tal, porslin, landskapsscen samt interiörscen, höjd ca 27-28 cm

Slitage, en med stor spricka

Keramik/Porslin

Urnor

Budhistorik (3 bud)

5537809
5533506
5533456

Slutpris SEK:
38 EUR, 45 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.