Oidentifierad konstnär oljemålning

723976

CARL PETER ELFSTRÖM (1774-?), motiv av David och Saul, signerad CP Elfström Pintz, olja på duk, ca 77x116 cm

Duklagningar och dukskador, krackelyr

Konst, Äldre måleri

Linnégatan 21, Norrköping

Budhistorik (2 bud)

5556130
5534081

Slutpris SEK:
287 EUR, 338 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Norrköping. Transportpris från 482 kr.