John-Erik Franzen färglitografi

723975

JOHN-ERIK FRANZEN (född 1942): Motorcykel, signerad och daterad 1995, färglitografi, numrerad 159/250, bildstorlek ca 54x43 cm

Passepartout med fuktskada

Budhistorik (3 bud)

5554718
850
5540509
5540504
600

Slutpris SEK:
850
81 EUR, 96 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.