Kaffeservis i silver 1900-tal

723951

KAFFESERVIS, 3 dlr, silver, Öijving Stockholm 1945, bestående av: kaffekanna, sockerskål, gräddkanna, invändigt förgylld, rokokostil, höjd 7-20 cm, vikt ca 826 g

Silver

Kaffeservis i silver 1900-tal

Budhistorik (18 bud)
5524753
3 200
5525230
5524753
2 600
5524938
2 400
5524753

Slutpris SEK:
3 200
307 EUR, 360 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.