Skänkskåp

723941

SKÄNKSKÅP, 1700-tal, furu, över- och understycke med spegeldörrar och bakomliggande hyllinredning, höjd ca 185, 112x49 cm, nyckel finns

Skador, renvoverat och kompletterat, bla senare lås som ej passar

Ändringar/tillägg
Nyckel avhämtas i Utlämningen

Möbler, Skåp, byråer

Rum 21

Skänkskåp

Budhistorik (14 bud)
5546942
2 800
5546927
2 600
5546939
2 400
5546927
5546937

Slutpris SEK:
2 800
268 EUR, 315 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.