Arvid Fougstedt blandteknik

723939

ARVID FOUGSTEDT (1888-1949): (2 st) Självporträtt resp "Herr Martin Petersen Kopparstickshuset", signerade och daterad 1914 resp 1932, blandteknik, ca 40x25 resp 34x24 cm

Fack 37

Arvid Fougstedt blandteknik

Budhistorik (37 bud)
5560050
4 600
5560041
4 400
5560041
5560028
3 800
5560028
3 400

Slutpris SEK:
4 600
441 EUR, 518 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.