Olle Baertling

723932

OLLE BAERTLING (1911-1981): "Yoyan", signerad och numrerad Baertling 14/100, daterad 1970-72, färgserigrafi, bildyta ca 79x41 cm

BAERTLING x WARHOL

Olle Baertling

Budhistorik (8 bud)
5581739
20 000
5580778
19 500
5580767
17 500
5578935
15 000
5578929
12 000

Slutpris SEK:
20 000
1 916 EUR, 2 250 USD
Utropspris SEK:
25 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.