Bord

723924

BORD, 1900-talet första hälft, sannolikt för fartyg, betsat, höjd ca 74, 55x55 cm

Slitage, fläckar, märken

Möbler, Övriga möbler, Nautica/Technica

Rum 5

Bord

Budhistorik (1 bud)

5543398
2020-01-21 19:53:16

2020-01-21 kl 19:56
Slutpris SEK:
29 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.