Märta Wennlund akvarell

723922

MÄRTA WENNLUND (1900-tal): Motiv från Brösarp, signerad och daterad Märta Wennlund -58, akvarell, ca 37x53 cm

Fack 34

Märta Wennlund akvarell

Budhistorik (1 bud)

5525130
2020-01-16 08:43:48

2020-01-21 kl 10:14
Slutpris SEK:
29 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.