PRYDNADSHUND

723916

PRYDNADSHUND, Afghanhund, 1900-tal, lackad samt bemålad bemålad glasfiber, höjd ca 79 cm

Smärre slitage, smärre avskav/färgbortfall på tassarna

Diverse

Hylla 3

PRYDNADSHUND

Budhistorik (4 bud)

5534021
5533143
750
5527090
5525698

Slutpris SEK:
77 EUR, 90 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.