Benno Artz

723915

BENNO ARTZ (född 1941): "Nyfikna fåglar", signerad och daterad 2016, akryl på duk, ca 90x111 cm

Rum 5

Benno Artz

Budhistorik (20 bud)
5537927
5529880
5529879
1 900
5529878
1 800
5529877
1 700

Slutpris SEK:
211 EUR, 248 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.