Bricka i glas

723908

BRICKA, 1900-talets senare hälft, bricka i glas, handtag i kromad metall, 43x25 cm

Smärre slitage, smärre repor

Diverse

Bricka i glas

Budhistorik (1 bud)

5525789
2020-01-16 12:52:14

2020-01-20 kl 20:32
Slutpris SEK:
29 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.