Vas Elbogen

723902

VAS / FIGURIN, i form av kvinna, Elbogen, lergods, signerad Elbogen, höjd ca 39 cm

Smärre slitage

Keramik/Porslin

Monter 10

Vas Elbogen

Budhistorik (1 bud)

5525314
2020-01-16 10:23:21

2020-01-20 kl 20:02
Slutpris SEK:
29 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.