Karmfåtöljer

723899

KARMFÅTÖLJER, 1 par, 1970-tal, betsat trä, klädsel i textil, lösa plymåer, stitthöjd ca 49 cm

Slitage, skavmärken, fågelavföring

Möbler, Fåtöljer

Rum 22

Karmfåtöljer

Budhistorik

2020-01-20 kl 16:22
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.