Karusellbord

723898

KARUSELLBORD, 1800-tal, skiva fanerad i mahogny, på trepassfot, höjd ca 712, diameter 73 cm, nycklar finns

Slitage och skador, blekt skiva, troligen senare fot, en låda går ej att öppna

Ändringar/tillägg
Nycklar avhämtas i Utlämningen

Möbler, Soffbord, sidobord

Rum 13

Karusellbord

Budhistorik (4 bud)

5541776
450
5547142
5541776
5534249

Slutpris SEK:
450
43 EUR, 51 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.