Spelbord

723893

SPELBORD, rokoko, ek, skiva fanerad bla i mahogny och valnöt, underrede i ek, utdragbara ljusbrickor, höjd ca 74, 102x54 cm , spelmarker medföljer

Lagningar, förstärkningar, kompletterat

Möbler, Soffbord, sidobord

Rum 4

Spelbord

Budhistorik (6 bud)
5545898
1 900
5545896
1 800
5545893
1 700
5545891
1 600
5545860

Slutpris SEK:
1 900
182 EUR, 214 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.