Fernandez Arman

723892

FERNANDEZ ARMAN (Frankrike 1928-2005):litografi, komposition, signerad, numrerad 120/150, bildmått 92x61 cm

Inga synliga skador, ej examinerad ur ram

Geijersgatan 14, Göteborg

Fernandez Arman

Budhistorik (10 bud)
5575812
1 600
5573770
5575808
5573770
1 300
5570344

Slutpris SEK:
1 600
153 EUR, 180 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 344 kr.