Carl Fredrik Reuterswärd

723891

CARL FREDRIK REUTERSWÄRD (1934-2016), seriegrafi, monogramsignerad, numrerad EA, bildmått 96x71 cm

Inga synliga skador, ej examinerad ur ram

Carl Fredrik Reuterswärd

Budhistorik (5 bud)
5578106
5577110
5577105
900
5574708
700
5557928

Slutpris SEK:
105 EUR, 124 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.