Skulpturer Makonde ostafrika respektive Konge

723888

SKULPTURER, 2 st, Makonde, ostafrika, resp. Kongo, 1900-talets andra hälft, höjd 68 resp. 65 cm

Den ena med skador och lagningar

Etnografica, Diverse

Budhistorik

2020-01-25 kl 15:36
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.