Vilhelm Behm oljemålning

723877

VILHELM BEHM (1859-1934): "Ladugården" signerad Wilh Behm, olja på duk, ca 30x34 cm

Konst, Äldre måleri

Fack 2

Vilhelm Behm oljemålning

Budhistorik (4 bud)

5545488
550
5545448
500
5545448
5544149

Slutpris SEK:
550
53 EUR, 62 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.